E Ticaret Sitesi

Home / E-ticaret Sitesi

E-TİCARET SİTESİ

E-ticaret artık günümüzde işletmelerini dijital ortama taşımak isteyenler için olmazsa olmaz bir duruma gelmiştir. Fiziki olarak mağazalar açıp, bu mağazaların giderleri vs ile uğraşmak yerine artık hemen hemen herkes dijital ortamın sunduğu olanaklardan faydalanmayı tercih etmektedir. Gerek müşterilere kolayca ulaşabilme, gerek sanal çoklu ödeme seçenekleri  vb bir çok özellik bakımından e-ticaret sitesi kurmak oldukça cazip bir hale gelmiştir.

Uzman ekiplerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru analizleri yaparak ve kodlama aşamasında da kurallara uygunluk açısından bir çok noktayı göz önüne alarak sitenizi e-ticaret altyapısına uygun hale getirmekte ve sizlere teslim etmektedir.

 

E Ticaret Sitesi
E Ticaret Sitesi

Ancak iş sadece e-ticaret altyapılı sitenizi kurmakla bitmiyor. Asıl önemli olan bu sitenin en doğru biçimde tüm kurallara uygun bir şekilde kodlanmasıdır.Şöyle bir örnek verelim. Sitenizi kurdunuz diyelim ve seo açısından da kurallara (Detaylı bilgi için bakınız..) uygun kodlanmadığını düşünelim. W3C standartlarına (Detaylı bilgi için bakınız…) da uygun kodlanmadığını düşünelim… Böyle bir sitenin google da üst sıralarda yer alması imkansızdır. Google da üst sıralarda yer almayacak bir e-ticaret sitesi  ne yazık ki tamamıyla çöpe gidecek bir maliyet demektir. 

İşte bu sebeple e-ticaret altyapılı siteniz de kurallara uygun kodlamak oldukça önemlidir. Unutulmamalı ki müşterilere dijital ortamda en kolay yoldan ulaşmak için google da ilk sıralarda yer almak önemlidir.

Bunların dışında işletme olarak her site çalışmamızda olduğu gibi tasarımlara da oldukça önem vermekteyiz. UI/UX bakımından yani kullanıcı deneyimi açısından düzgün, tasarımsal yönden modern ve zengin içeriklere sahip olan sitelerde kullanıcıların sitede kalma süresi arttığından satış yapma olasılığı da artacaktır.

 

 

E-ticaret sitelerdeki en önemli konulardan biri de güvenlik hususudur. Kart bilgilerinin dijital ortamda paylaşıldığı sistemlerden güvenlik bakımından üst düzey bir koruma olması şartdır. Uzman ekibimiz güvenlik modülü olarak kusursuz çalışan bir sistemi sizlere sunmaktadır 

SİZE YARDIMCI OLALIM

WEB SİTENİZİ OLUŞTURALIM.